Ruszyły poznańskie Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA

Ruszyły poznańskie Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA

Targi rozpoczęły się 12 lutego, tradycyjnie w Poznaniu, tym razem pod hasłem TRENDY, SPOTKANIA, BIZNES! Tegorocznej edycji BUDMY towarzyszyć będą Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WINDOOR-TECH. 

To prawdziwie święto branży budowlanej potrwa aż cztery dni (12-15 lutego), podczas których na powierzchni wystawienniczej równej 10 boiskom piłkarskim odbędzie się kilkaset targowych premier, wśród których aż 43 produkty nagrodzone prestiżową nagrodą Złotego Medalu MTP. Jak przewidują twórcy imprezy, około 50 tysięcy osób pojawi się na stoiskach wystawców oraz weźmie udział w wydarzeniach specjalnych, warsztatach, konkursach, prelekcjach czy debatach.

Warto przypomnieć, że BUDMA to obecnie największe tego typu targi w tej części Europy i jak co roku stają się one istotnym miejscem spotkań "producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie". Blisko 1000 firm z Polski i zagranicy zaprezentuje najnowszą ofertę swoich produktów, technologi oraz usług. 

W tym roku na szczególną uwagę odwiedzających zasługuje "Iglica" architektonicznych inspiracji, gdzie niemal 100 biur i pracowni architektonicznych zaprezentuje swoje najciekawsze projekty i ich realizacje. W specjalnie zaaranżowanych punktach konsultacyjnych będzie można także porozmawiać z samymi twórcami. Równie ciekawie zapowiada się zapowiada się Seminarium pod nośnym tytułem: "Innowacje w budownictwie stalowym", które odbędzie się 13 lutego w Pawilonie 7 w godzinach porannych i południowych. Tego samego dnia będzie mieć miejsce Dzień Inżyniera Budownictwa, przygotowany przez Wielkopolską OIIB i Międzynarodowe Targi Poznańskie pod patronatem PIIB, gdzie możemy spodziewać ciekawych naukowych prelekcji poświęconych m.in. odnawialnym źródłom energii i ich rozwojowi w Polsce. 

Na targach nie zabraknie MONTERIADY, która już po raz czwarty gościć będzie na BUDMie. Dzięki profesjonalnym pokazom każdy z uczestników targów będzie mógł pogłębić swoją wiedzę praktyczną w zakresie prawidłowego montażu okien, drzwi, bram garażowych, osłon okiennych i towarzyszących im rozwiązań. O komentarz do tych "budowlanych igrzysk" zadba jeden ze znanych dziennikarzy sportowych, co zdecydowanie powinno podgrzać atmosferę. Dodatkowo, przez cały czas trwania targów, każdy z odwiedzających będzie mógł wstąpić do Strefy TURBO MOCY, gdzie dekarze, cieśle i blacharze zaprezentują najnowocześniejsze praktyki swojej pracy oraz podzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami oraz staną w szranki w otwartych zawodach TURBO DEKARZ. 

Już 11 lutego, dzień przed oficjalnym otwarciem targów rozpoczęło się dwudniowe Forum Gospodarcze Budownictwa Build4Future, podczas którego przedstawiciele administracji publicznej wspólnie z przedsiębiorcami i środowiskiem naukowym dyskutować będą o najnowszych trendach i perspektywach rozwoju branży budowlanej w Polsce.    

To wszystko oraz setki dodatkowych wydarzeń i atrakcji odbywa się właśnie w Poznaniu. W imieniu organizatorów zapraszamy serdecznie do udziału w targach BUDMA!

12-15 lutego 2019, Grupa MTP, Międzynarodowe Targi Poznańskie.

www.budma.pl

Zdjęcia oraz informacje uzyskaliśmy dzięki uprzejmości organizatorów festiwalu. 

 

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.