3 szyby w cenie 2. Oferta specjalna na 90 lat Internorm

3 szyby w cenie 2. Oferta specjalna na 90 lat Internorm

Jubileuszowa promocja w Internorm!

Wyjątkowa promocja na 90. jubileusz powstania firmy Internorm. Do końca kwietnia kupisz okna trzyszybowe w cenie dwuszybowych. Oferta obejmuje okna PCV, PCV-aluminiowe, drewniano-aluminiowe (z wyjątkiem okien zespolonych) oraz drzwi przesuwne na taras lub balkon. Wybierając ciepłe okna Internorm, stawiasz na wysokiej jakości produkty, stworzone z trwałych i szczelnych materiałów w rozsądnej cenie – podczas trwania jubileuszowej promocji możesz oszczędzić ok. 7% na każdym zamówionym oknie! Świętuj z nami 90-urodziny i ciesz się niezawodną trwałością naszych okien!

Oszczędzasz 7% przy zakupie i dodatkowo na rachunkach za ogrzewanie!


Dzięki znakomitej izolacyjności termicznej, którą mogą poszczycić się okna Internorm, Twoje oszczędności nie kończą się w momencie zakupu. Trzecia szyba w oknach pasywnych obniża przepuszczalność ciepła nawet dwukrotnie. Dwuszybowe przeszklenie termoizolacyjne osiąga poziom przenikalności cieplnej pakietu szybowego na poziomie Ug = 1,1 W/m2K, natomiast przeszklenie trzyszybowe Internorm gwarantuje przenikalność cieplną przeszklenia Ug = 0,6 W/m2K! Dzięki termu znacznie łatwiej jest utrzymać wysoką temperaturę we wnętrzach, dzięki czemu rachunki za ogrzewanie są znacznie niższe. Oszczędzasz i działasz na korzyść środowiska naturalnego!

Jubileuszowa promocja w Internorm!

 

Jeszcze więcej światła w Twoim domu dzięki przeszkleniu ECLAZ®!


Opatentowane szyby premium z powłoką ECLAZ®, w którą wyposażone są wszystkie okna Internorm, zapewniają więcej naturalnego światła we wnętrzu. ECLAZ® przepuszcza duże ilości światła niebieskiego, dzięki czemu Twoje wnętrza mogą być jaśniejsze aż o 10%. Ekspozycja na światło dzienne jest podstawą zdrowia i dobrego samopoczucia – pozwól sobie poczuć się lepiej dzięki jasnym, radosnym wnętrzom.

Jubileuszowa promocja w Internorm!

 

90 lat doświadczenia i 10 lat gwarancji!


Decydując się na oknach Internorm, korzystasz z 90-letniego doświadczenia w produkcji okien ciepłych, cichych, bezpiecznych i przyjaznych dla środowiska. Internorm to nie tylko okna antywłamaniowe o najlepszych parametrach izolacyjnych i wygłuszających. To także dbałość o środowisko i ludzi: bezfreonowa pianka izolacyjna, drewno z certyfikatem odpowiedzialnej gospodarki leśnej i dobre warunki zatrudnienia naszych pracowników. Bierzemy pełną odpowiedzialność za rozwój stolarki okiennej w Europie oraz za nasze produkty, dlatego dajemy Ci 10 lat gwarancji!

Jubileuszowa promocja w Internorm!

 

Zamów okna Internorm przed 30 kwietnia 2021 i skorzystaj z promocyjnej ceny!
Szczegóły na https://www.internorm.com/pl-pl/produkty/oferta-specjalna-internorm!

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.