4 Design Days 2021

4 Design Days 2021

Plakat wydarzenia

W maju tego roku odbędzie się 4. edycja festiwalu Design Days. Wydarzenie, które w tym roku wyjątkowo odbędzie się online, jak zwykle stworzy przyjazną przestrzeń wymiany myśli i idei między architektami, inwestorami, urbanistami i projektantami. Organizatorzy festiwalu zapraszają na spotkania Pre-Opening Online, które będą miały miejsce już 28 i 29 stycznia 2021.

Już pod koniec stycznia spotkamy się zdalnie na 4 Design Days Pre-Opening Online. Przez dwa dni w gronie znakomitych architektów, projektantów, inwestorów działających na rynku nieruchomości oraz producentów i dostawców wyposażenia wnętrz będziemy szukać odpowiedzi na kluczowe pytania dotyczące architektury, designu i nieruchomości" – mówi organizatorka wydarzenia, Małgorzata Burzec-Lewandowska. Wydarzenie otworzy debata pod tytułem "Każda epoka wymaga innej formy. Cztery powody, dla których architektura i design zmienią się na zawsze".

W ramach spotkań, debat i prelekcji zostaną poruszone takie tematy jak wpływ pandemii na współczesną architekturę, projektach mixed-use, roli infrastruktury w utrzymaniu zdrowia publicznego, potrzebach mieszkaniowych Polaków, a także designie w biurach, hotelach, przestrzeniach handlowych i publicznych.

"W maju zapraszamy na 4 Design Days w tradycyjnym, stacjonarnym wydaniu. Wszyscy liczymy, że uda się nam zorganizować je tak, jak w poprzednich latach, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach" – zapowiada współorganizator, Robert Posytek.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.