Rethinking The Future Architecture Awards 2021

Rethinking The Future Architecture Awards 2021

Plakat wydarzenia

Razem stwórzmy architekturę przyszłości! Ruszyły zapisy do międzynarodowego konkursu architektonicznego Rethinking The Future Architecture Awards 2021. Uczestnicy staną przed zadaniem zaprojektowania obiektów, które oddadzą ducha naszych czasów i pomogą określić potrzeby przyszłych pokoleń.

Konkurs Rethinking The Future wydaje się bramą do świata architektury – do jego laureatów należą bowiem duże, uznane na całym świecie studia architektoniczne, takie jak Bjarke Ingels Group & Dialog, Perkins Eastman, Page, RTKL, AHR, Aecom, Henning Larsen, CAZA, DLR Group, Behnisch Architekten, UNstudio, HOK, Gensler, HKA, LMN Architects, LAN Architecture, WOW Architects i EYP Inc.

Organizatorzy pozwolą wykazać się uczestnikom aż w pięćdziesięciu kategoriach, dzięki czemu każdy chętny będzie mógł znaleźć swoją niszę i pokazać swoje umiejętności z jak najlepszej strony. Za udział w konkursie obowiązują opłaty – od 250 do 350 USD, w zależności od daty rejestracji. Zwycięzcy nie otrzymają nagród pieniężnych ani materialnych – konkurs ma bowiem charakter honorowy. Mogą jednak zdobyć to, czego nie zapewnią żadne pieniądze: rozpoznawalność i uznanie wśród światowych sław architektury i sztuki.

Więcej informacji, szczegółowy harmonogram i formularze zgłoszeniowe znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.