Before After. Konkurs na rysunek architektoniczny

Before After. Konkurs na rysunek architektoniczny

Materiały organizatora

Platforma UNI zaprasza młodych architektów do udziału w konkursie na rysunek Before After. Uczestnicy będą musieli zilustrować zmiany, które zachodzą w prężnie rozwijającym się i rozrastającym Paryżu. 

Paryż, choć jest niekwestionowaną ikoną europejskiej architektury, jak każde współczesne miasto ulega przemianom i przebudowom. Konkurs na rysunek architektoniczny Before After, organizowany przez platformę konkursową UNI, ma na celu udokumentowanie tych zmian i ukazanie ich w atrakcyjny i interesujący sposób.

Przedmiotem konkursu jest jeden rysunek przedstawiający zmiany, które zaszły w mieście na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci. Ilustracja powinna być krótko opisana – zaproponowany przez uczestników tekst nie może przekraczać stu słów.

Konkurs jest prowadzony w języku angielskim. Architekci, którzy chcą w nim uczestniczyć, muszą uiścić opłatę rejestracyjną. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.