CoDesignMilan

CoDesignMilan

Materiały organizatora

Co-Design Milan to międzynarodowy konkurs, którego celem jest stworzenie innowacyjnych i zrównoważonych projektów przestrzeni do pracy i przestrzeni twórczej w jednym z najpiękniejszych miast Europy, nazywanym często stolicą mody, Mediolanie. Konkurs organizowany jest przez platformę UNI. Uczestnicy konkursu będą mieli okazję stworzyć wyjątkowe projekty, które odpowiedzą na potrzeby młodej społeczności artystycznej miasta oraz przedsiębiorców.

Konkurs skierowany jest do studentów architektury, urbanistyki oraz do profesjonalistów z branży. Każdy uczestnik może zgłosić swój projekt indywidualnie lub w zespole. W ramach konkursu zostaną przyznane trzy nagrody główne, a także wyróżnienia dla najlepszych projektów. Co-Design Milan to nie tylko szansa dla uczestników na wykorzystanie swoich umiejętności i pomysłów, ale także na zdobycie cennego doświadczenia oraz nawiązanie kontaktów z przedstawicielami branży architektonicznej i urbanistycznej. Projekty zgłoszone w konkursie będą miały szansę na pojawienie się na łamach publikacji branżowych.

Konkurs Co-Design Milan to inicjatywa, która ma na celu stworzenie projektów architektonicznych, które będą odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby mieszkańców miasta. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.