Ekobudownictwo. Konkurs

Ekobudownictwo. Konkurs

Materiały organizatora

Ministerstwo Klimatu i Środowiska wraz z Oddziałem Warszawskiego Stowarzyszenia Architektów Polskich ogłosiło konkurs związany z tematyką ekobudownictwa. 

Uczestnicy będą musieli w interesujący sposób przedstawić jury i publiczności zagadnienie z zakresu budownictwa ekologicznego, które w znaczący sposób może wpłynąć na przyszłość architektury na świecie.

„Organizatorzy konkursu chcą zachęcić studentów do poszerzania wiedzy na temat budownictwa ekologicznego. Ekobudownictwo jest związane m.in. ze stosowaniem odnawialnych źródeł energii, materiałów o niskim śladzie węglowym i zmniejszaniem ilości odpadów generowanych przez budynki.  Na laureatów konkursu czekają nagrody rzeczowe - rower, hulajnogi, smartwatch. Nagrodzone prace będą zaprezentowane w publikacji pokonkursowej, aby szeroko promować i zachęcać do korzystania z pomysłów, które wpisują się w koncepcję budownictwa ekologicznego” – możemy przeczytać na stronie organizatora.


Termin nadsyłania prac mija 14 marca 2022 r. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.