Enwrap. Konkurs

Enwrap. Konkurs

Materiały organizatora

Konkurs Enwrap ma na celu wyzwolić kreatywność i innowacyjne myślenie w dziedzinie projektowania przestrzeni i architektury. Konkurs skierowany jest do studentów i absolwentów z całego świata, którzy chcą pokazać swoją kreatywność oraz umiejętności techniczne, a także zdobyć doświadczenie w branży.

Uczestnicy konkursu będą mieli za zadanie stworzyć innowacyjne projekty ekologicznego hotelu w oparciu o koncepcję "enveloping" (otulania) - czyli projektowanie przestrzeni, które obejmują ludzi, chroniąc ich przed szkodliwymi wpływami zewnętrznymi, takimi jak zanieczyszczenie powietrza, hałas czy wiatr.

Projekty będą musiały uwzględniać zarówno estetykę, jak i funkcjonalność, a także zapewniać ochronę przed szkodliwymi czynnikami i zwiększać jakość życia użytkowników. Konkurs ma na celu stworzenie rozwiązań, które będą odpowiadały na wyzwania współczesnego świata, a jednocześnie będą tworzyć przyjazne i innowacyjne przestrzenie dla gości.

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody pieniężne. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.