Royal Residence. Nowe osiedle pod Lublinem

Royal Residence. Nowe osiedle pod Lublinem

Osiedle Royal Residence, zdj. Konzept Architekci

Studio Konzept Architekci prezentuje projekt osiedla mieszkaniowego Royal Residence. Minimalistyczna wizja zakłada stworzenie nowoczesnego i luksusowego miejsca, w którym mieszkańcy znajdą spokój i harmonię z dala od gwaru miasta.

Głównym założeniem, którym kierowali się projektanci z praktyki Konzept Architekci to zapewnienie mieszkańcom osiedla Royal Residence maksymalnego komfortu życia i bezpieczeństwa. Dlatego też całe osiedle podzielono na dwie części – naziemną, na której znajdą się minimalistyczne domy i starannie zaprojektowane tereny zielone, sprzyjające podejmowaniu sąsiedzkich aktywności na świeżym powietrzu, oraz podziemną, na której będzie odbywać się ruch samochodowy – znajdą się w niej garaże, pomieszczenia gospodarcze oraz kotłownia. To rozwiązanie pozwoli mieszkańcom cieszyć się świeżym powietrzem pozbawionym spalin.

Osiedle Royal Residence, zdj. Konzept Architekci

W skład osiedla wejdzie osiem dwupiętrowych domów w zabudowie bliźniaczej. Budynki charakteryzują się pełnym stylu minimalizmem. Proste bryły i przeszklenia połączone z jasnymi, pozbawionymi architektonicznych detali elewacjami sprawiają, że osiedle tchnie spokojem i harmonią. Każdy z domów posiada własny taras i ogródek, stanowiące idealne miejsce do wypoczynku w ciepłe letnie dni. Dzięki znacznemu ograniczeniu ruchu samochodów na osiedlu mieszkańcy nie muszą martwić się o bezpieczeństwo dzieci i posiadanych przez siebie zwierząt, a wszechobecna zieleń zachęca do spacerów, zabaw i rodzinnych oraz sąsiedzkich aktywności.

Osiedle Royal Residence, zdj. Konzept Architekci

 

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.