GC2022. Konkurs

GC2022. Konkurs

Materiały organizatora

Trwa nabór do konkursów Architecture-in-Development 2022 oraz Global Challenge 2022. Organizatorzy poszukują zrównoważonych projektów, które przedstawiają sobą nowoczesne i nietuzinkowe podejście do projektowania.

Coroczne Global Challenge prezentuje najbardziej wpływowe, integracyjne i zrównoważone projekty architektoniczne na całym świecie oraz działa na rzecz ich rozwoju. Czyni to poprzez łączenie tworzących się samoczynnie społeczności z globalną siecią A-D, składającą się z ponad 60 000 architektów, a także partnerów i sponsorów. Można zgłaszać nawet te projekty architektoczne, które znajdują się na wczesnym etapie, ale mają potencjał radykalnej poprawy życia społeczności wiejskich i miejskich” – piszą organizatorzy konkursów.

Organizatorzy wyjaśniają, że ich przedsięwzięcie niesie za sobą duże korzyści dla społeczności z całego świata. Jak podają na stronie internetowej, architektura służy zaledwie 10% ludzi na świecie, a zadaniem architektów i projektantów jest to, aby wciąż poszerzać kręgi, które mogą korzystać z innowacji i udogodnień.

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.