Gorskaya. Konkurs

Gorskaya. Konkurs

Materiały organizatora

Miasto Sankt Petersburg oraz firma Megaline zapraszają do udziału w konkursie na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej dla terytorium Gorskaya w Sankt Petersburgu w Rosji.

W jury konkursu zasiądą przedstawiciele władz Sankt Petersburga, Rosja, eksperci w dziedzinie architektury i urbanistyki, zintegrowanego rozwoju terytoriów, ekonomii i planowania przestrzennego, marketingu i komunikacji, technologii i innowacji, a także przedstawiciele firmy Megaline.

Konkurs jest dwuetapowy. W pierwszym etapie oceniane będą portfolia i eseje nadesłane przez uczestników. Jury wybierze trzech finalistów, którzy będą mogli przedstawić swoje propozycje konkursowe w drugim etapie konkursu. Co istotne, już samo wejście do finału zostanie nagrodzone przez organizatorów konkursu. Każdy z finalistów otrzyma nagrodę w wysokości 2 mln rubli.

Po rozwiązaniu konkursu uczestnicy otrzymają kolejne nagrody pieniężne:

  • I miejsce - 4 000 000 rubli
  • II miejsce - 3 000 000 rubli
  • III miejsce - 2 000 000 rubli.

Konkurs ma charakter koncepcyjny. Jest prowadzony w języku angielskim. Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać do 19 stycznia 2022 r. Więcej informacji, kalendarium oraz regulamin znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.