Know

Know

Materiały organizatora

Platforma UNI zaprasza wszystkich chętnych do udziału w konkursie Know, którego przedmiotem jest projekt obiektu edukacyjnego na terenie Las Vegas.

Las Vegas jest na dobrej drodze do stania się inteligentnym miastem. Aby to miasto mogło działać z maksymalną wydajnością i wzbogacać życie wszystkich mieszkających w nim ludzi, należy uzupełnić jego ofertę edukacyjną i kulturalną. Konkurs Know zbierze projekty centrum nauki i biblioteki, które będą służyć mieszkańcom Las Vegas i pomogą rozwinąć im nowe zdolności.

Projekt musi pozostawać w harmonii z naturalnym ukształtowanie terenu. Należy dokładnie przyjrzeć się problemom, które może stworzyć teren, a następnie rozwiązać je w kreatywny sposób. Ponieważ w regionie występuje niedobór wody, całe centrum musi być ograniczyć jej wykorzystanie. Zbudowana forma musi być w stanie interesować i przyciągać ludzi poprzez swój kształt, układ czy przestrzenie.

Celem projektu jest pomoc mieszkańcom miasta w osiągnięciu wyższego poziomu życia. Życie w miejscowości turystycznej jest często trudnym wyzwaniem, ponieważ rozpowszechniony wizerunek takiego miasta może odciągać uwagę od faktycznych potrzeb mieszkających w nim ludzi. Właśnie z takim problemem mierzą się mieszkańcy Las Vegas, postrzeganego na całym świecie jako stolica rozrywki.

Konkurs ma charakter koncepcyjny, uczestnicy nie muszą posiadać uprawnień ani licencji. Udział w konkursie jest płatny. Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymają nagrody pieniężne. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.