On Ice. Konkurs

On Ice. Konkurs

Materiały organizatora

Platforma UNI zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w konkursie On Ice, którego przedmiotem jest projekt lodowiska działającego w sezonie zimowym, a także poza nim. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy chętni, bez względu na zawód i wykształcenie.

Konkurs On Ice zbierze projekty parku rekreacyjnego, który zimą będzie pełnić funkcję lodowiska, zaś latem – przestrzeni, w której można uprawiać inne niż łyżwiarstwo sporty oraz spotykać się z członkami społeczności? Projekt powinien obejmować przestrzenie dostępne dla wszystkich grup wiekowych i służące różnym aktywnościom – place zabaw, miejsca spotkań, małe siłownie, obszary do joggingu i spacery oraz do organizacji imprez.

Termin rejestracji do konkursu mija 5 grudnia 2022. Mogą w nim wziąć udział wszyscy, od studentów do miłośników projektowania, na co dzień wykonującymi inne zawody. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.