Powerless City. Konkurs

Powerless City. Konkurs

Materiały organizatora

Platforma Non Architecture zaprasza architektów i amatorów do udziału w konkursie Powerless City. Zadaniem uczestników będzie wyobrażenie sobie świata bez energii elektrycznej i zaproponowanie rozwiązań, które ułatwią życie obywateli.

Jak wyglądałby świat bez energii elektrycznej? Jakie rozwiązania musielibyśmy zastosować, żeby każdy z obywateli miał dostęp do znanych od lat urządzeń i udogodnień?

„Świat przeżywa pierwszy w historii prawdziwie globalny kryzys energetyczny. Uczestnicy będą musieli  zaproponować koncepcyjnych projektów osadzonych w świecie, w którym nie ma globalnej sieci energetycznej, a miasta, budynki, jednostki lub pojedyncze osoby muszą być w pełni niezależne energetycznie, czy to dzięki energii odnawialnej, czy też nowym, kreatywnym sposobom jej wytwarzania i przechowywania” – piszą organizatorzy.

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma 1.000 USD i możliwość publikacji swoich prac w mediach powiązanych z Non Architecture. W konkursie mogą wziąć udział zarówno profesjonaliści, jak i studenci oraz pasjonaci architektury. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.