Reveal. Tajemniczy bar

Reveal. Tajemniczy bar

Plakat wydarzenia

Platforma UNI zaprasza architektów do udziału w konkursie na projekt lokalu gastronomicznego, którego wystrój ma nawiązywać do impresjonizmu.

To ukłon w stronę dorobku tego nurtu oraz jego wkładu w kształtowanie kultury i tkanki miejskiej Amsterdamu. Dlatego też projekty uczestników powinny czerpać inspirację z obrazów impresjonistów, które swojego czasu były niezwykle istotnym elementem miasta” – piszą organizatorzy.

Organizatorzy przedstawili uczestnikom kilka wytycznych, które pomogą im odpowiedzieć na oczekiwania jurorów. Choć nie określono dokładnie powierzchni lokalu, wiadomo, że ma on zmieścić 45 gości. Jego wnętrza i klimat mają oddawać artystycznego ducha epoki, zachęcać do zgłębiania świata sztuki oraz inspirować. Ma być również funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu.

Konkurs ma charakter koncepcyjny. Autorzy najlepszych projektów otrzymają nagrody pieniężne. Zgłoszenia do konkursu potrwają do 13 grudnia 2021. Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.