Snow Dwell Inn. Ekologiczny kurort narciarski

Snow Dwell Inn. Ekologiczny kurort narciarski

Materiały organizatora

Czy możemy uwrażliwić ludzi na zmiany klimatu poprzez projektowanie ośrodków narciarskich? – pytają organizatory konkursu Snow Dwell Inn, do którego zaproszeni są studenci i profesjonaliści z całego świata.

Przed architektami stoi zadanie stworzenia niskoemisyjnego ośrodka narciarskiego, który będzie promował dbałość o środowisko i zrównoważony styl życia, a także zapewni wyjątkowe wrażenia i doświadczenia urlopowiczom.

Ważne, aby projekt opierał się na zasobach dostępnych lokalnie, w bezpośrednim otoczeniu. Jurorzy wezmą też pod uwagę, czy zostały w nim wykorzystane strategie przyjazne dla środowiska oraz połączenie tradycyjnych i nowych technologii w celu zminimalizowania emisji CO2. Jurorzy docenią także odwagę i kreatywność w wyborze formy oraz nawiązania do kultury regionu.

Do konkursu można rejestrować się do 14 marca 2022 roku. Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne, których pula wynosi 24 tys. USD. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.