Zaprojektuj dom Nomada. Konkurs Movable House

Zaprojektuj dom Nomada. Konkurs Movable House

Materiały organizatora

Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego we współpracy z organizatorem 30-tych Międzynarodowych Targów Światło oraz śląskim środowiskiem architektów zapraszają architektów do udziału w konkursie na projekt domu na kółkach.

Jesteś architektem lub projektantem? Interesujesz się designem i lubisz wyzwania? Świetnie się składa! Wracamy z nową edycją konkursu dla młodych architektów i projektantów. Zacznij kreatywną przygodę projektując dom dla współczesnego Nomada…
Dom, który praktycznie zabierzesz wszędzie! Tam gdzie pracujesz i tam gdzie wypoczywasz! Dom z unoszonym dachem, albo z tarasem na dachu! […] Może to być adaptacja istniejącego pojazdu na jeżdżący dom albo zbudowanie go od podstaw z wykorzystaniem oferowanych przez firmy motoryzacyjne podwozi do zabudowy. Musi to być jednak indywidualna przestrzeń mieszkalna gotowa do zamieszkania od zaraz” – czytamy na stronie konkursu.

Architekci w swoich projektach powinni wziąć pod uwagę światło, kąt jego padania, kolor i natężenie. Dobrze widziane będą również innowacyjne pomysły, które zachwycą jury funkcjonalnością i doskonałym designem.

Termin składania projektów mija 31 stycznia. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

 

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.