III edycja Międzynarodowego Konkursu FUTUWAWA

III edycja Międzynarodowego Konkursu FUTUWAWA

Do 15 lipca trwa nabór do trzeciej edycji Międzynarodowego Konkursu FUTUWAWA. Dwie poprzednie pozwoliły zgromadzić i zaprezentować na portalu futuwawa.pl ponad 400 projektów dla Warszawy przyszłości z zakresu architektury, urbanistyki i sztuki w przestrzeni publicznej. Powstała w ten sposób strefa niczym nieograniczonego eksperymentu, która pozwala bawić się miastem, ale i poddać je dyskusji.

JAKI JEST TWÓJ POMYSŁ NA MIASTO?

Projekty prezentowane w FUTUWAWIE to zarówno propozycje gotowe do realizacji, jak i te, których utopijność/dystopijność/futurystyczność sprawiają, że nie mogą zostać zrealizowane ze względów planistycznych, technologicznych, finansowych i wielu innych.

W dwóch poprzednich edycjach konkursu udział wzięły największe polskie pracownie architektoniczne, a także artyści, zagraniczni twórcy architektury i sztuki, studenci oraz osoby ze swoim autorskim pomysłem na miasto.

Także tym roku organizatorzy zapraszają architektów, artystów i wszystkich, którzy pragną podzielić się swoim pomysłem dla Warszawy, do udziału w III edycji Międzynarodowego Konkursu FUTUWAWA.

Projekty można nadsyłać w dwóch kategoriach:

projekt dla Warszawy przyszłości „PORY ROKU”
projekt dla Warszawy przyszłości
Nagroda Tematyczna Jury Konkursowego “PORY ROKU” – 5 000 zł
Nagroda Jury Konkursowego – 3000 zł
Nagroda Internautów – 2000 zł

Termin nadsyłania prac od 15 maja do 15 lipca 2014 roku.

Sponsorem konkursu jest Ghelamco Poland.

Kontakt: Magda Grabowska (tel. 508-878-204)
Aleksandra Litorowicz (tel. 662-128-767)
E-mail: futu@futuwawa.pl

Szczegóły dostępne na stronie futuwawa.pl

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.