Paul Gheysens Założyciel Ghelamco Group nagrodzony

Paul Gheysens Założyciel Ghelamco Group nagrodzony

Podczas jedenastej gali Central & Eastern Europe Quality Awards Gala, w uznaniu wkładu w rozwój rynków nieruchomości krajów Europy Środkowo-Wschodniej, przyznana została nagroda za całokształt pracy – Lifetime Achievement Award – Paulowi Gheysensowi, założycielowi i prezesowi Ghelamco Group.

W 1985 roku Paul Gheysens założył Ghelamco Gruop. Przez ostatnie 23 lata budował pozycję firmy na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, w szczególności w Polsce. Jury CEEQA wraz z redakcją "Financial Times" doceniły wkład firmy Ghelamco w tworzenie nowoczesnych rynków nieruchomości w państwach Europy Środkowo-Wschodniej oraz wpływ projektów dewelopera na kształtowanie tkanki miejskiej Warszawy. „Nagroda od CEEQA i Financial Times jest wyróżnieniem nie tylko dla mnie, ale również dla całego zespołu, który zbudował Ghelamco oraz wszystkich naszych partnerów, którzy sprawili, że nasze marzenia stały się rzeczywistością. Liczymy, że z tą samą energią uda nam się zrealizować jeszcze wiele przedsięwzięć w kolejnych latach.” – skomentował Paul Gheysens, założyciel i prezes Ghelamco Group.

Udostępnij wpis

Komentarze
Architectu moderuje komentarze do ułatwiania świadomej, merytorycznej, cywilnej rozmowy. Obraźliwe, bluźniercze, autopromocyjne, wprowadzające w błąd, niespójne lub nietypowe komentarze zostaną odrzucone. Moderatorzy pracują w godzinach pracy i akceptują tylko komentarze napisane w języku polskim.
comments powered by Disqus
Newsletter Architectu
Otrzymuj informację o nowych wpisach, produktach, wywiadach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.